Forum Kostka Rubika Strona Główna
Powrót do strony:
kostka-rubika.web.iq.pl

•  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •   Statystyki  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 

Poprzedni temat :: Następny temat
pomóżcie wybrać czwórkę
Autor Wiadomość
gosia13
Gosia

Poziom: 1
HP: 0/18
 0%
MP: 8/8
 100%
EXP: 0/9
 0%
Wysłany: 2017-09-10, 19:46   pomóżcie wybrać czwórkę

hej!

prośba jak w temacie - pomóżcie wybrać czwórkę...

ale od początku... jestem początkująca. ale nie mam ambicji brać udziału w zawodach czy bić rekordy. kostka ma być dla mnie odprężeniem, rekalsem i trochę też ćwiczeniem umysłowym, bo coś się ostatnio "zasiedziałam" w codziennym kieracie... sks... :lol: kupilismy z mężem już kilka kostek, m. in. z trójek qiyi warrior w, thunerclap v2 i marketową moyu classroom (bardziej dla córki, żeby naszych nie podbierała, ale o zgrozo! całkiem fajnie chodzi hehe...), czwórkę shengshou v5 oraz piątkę MF5. osobiście najbardziej pasuje mi feeling warriora i MF5 - chodzą mięciutko jak masełko, praktycznie nie czuć jak kosteczki pracują, ocierają się o siebie czy lekko przeskakują (nie mylić z haczeniem). w czwórce shgengshou dla mnie właśnie brakuje jej tej płynności. a jak ją mocniej rozkręcę, żeby się nie ocierała i nie haczyła, to mi się w rękach rozjeżdża. szybkość mniej istotna, nawet nie pożądana zbyt szybka, żebym się nie denerwowała, że mi wszystko lata na boki. polećcie mi proszę jakoś inną czwórkę, która właśnie będzie pracowała podobnie jak MF5 czy warrior w. i czywiście żeby mi kieszeni nie zdrenowała - zakładam sobie granicę max. 50-60 zł.

mieliście okazję wypróbować yusu-r? z recenzji dżodżo wynika, że powinna mi podejść...

grochina

Poziom: 2
HP: 0/30
 0%
MP: 14/14
 100%
EXP: 0/8
 0%
Wysłany: 2017-09-12, 13:58   

Yusu R to jak najbardziej trafna decyzja :)
Polecam ją, ma ładny różowy kolor i jest bardzo fajna.

Odpowiedz do tematu